IBUPROFEN STADA 20X400MG
Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Je to protizápalový a bolesť utišujúci liek, ktorý patrí medzi nesteroidné antiflogistiká/analgetiká. Používa sa na liečbu bolesti a zápalu pri: akútnej artritíde ...
Zobraziť celý popis
1.78
€
Podrobný popis
Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Je to protizápalový a bolesť utišujúci liek, ktorý patrí medzi nesteroidné antiflogistiká/analgetiká. Používa sa na liečbu bolesti a zápalu pri: akútnej artritíde (náhly zápal kĺbu), vrátane záchvatov dny, chronickej artritíde (dlhodobý zápal kĺbu), osobitne reumatoidnej artritíde (chronickej polyartritíde) (zápalové ochorenie viacerých kĺbov), ankylozujúcej spondylitíde (Morbus Bechterev) (zápal stavcov) a iných zápalových reumatických ochoreniach chrbtice, stavoch podráždenia objavujúcich sa pri degeneratívnych ochoreniach kĺbov a chrbtice (artróza a spondylartróza), reumatizme mäkkých tkanív (ochorenia pohybového aparátu), bolestivých opuchoch alebo zápaloch v dôsledku poranení. Viac na adc.sk
Viac informácií